Стиль

Очищувальний засіб не можна тримати на шкірі понад 30 секунд та інші помилки у догляді за шкірою

Топ-5 помилок у домашньому догляді за шкірою обличчя.

Очищувальний засіб не можна тримати на шкірі понад 30 секунд та інші помилки у догляді за шкірою

Домашній догляд за шкірою обличчя — основа здорової та красивої шкіри надовго. Грамотно підібрані засоби та щоденні ритуали краси допоможуть їй у цьому. Важливо спиратися на принципи правильного догляду за шкірою обличчя. Про те, які помилки в домашньому догляді ми робимо щодня, розповіли експерти, інформує Ukr.Media.

Нехтування очищенням

Колись інтернетом гуляв міф про те, що якщо одного разу не очистити шкіру перед сном, то вже за одну ніч з макіяжем шкіра постаріє на три місяці. Це, звичайно ж, не так, але такі страшні історії небезпідставні. Річ у тім, що декоративна косметика заважає регенерації клітин шкіри під час сну, і ваша шкіра не відпочиває і не відновлюється під шаром олій і силіконів. Пропуск цієї процедури загрожує виникненням висипань, почервоніння і тьмяного кольору обличчя. Дозволяючи собі відпочити і відновитися під час сну, потрібно дозволити і шкірі вільно дихати і насичуватися киснем, тоді вранці шкіра вашого обличчя виглядатиме свіжою. І не забувайте очищати шкіру вранці! Вночі через сальні протоки шкіра виводить на поверхню велику кількість забруднень і продуктів обміну. Їх необхідно змити до нанесення макіяжу, і тоді небезпека висипань зведеться до мінімуму.

Перебір з очищенням

З появою модного корейського догляду багато хто, навпаки, став перевантажувати свій ритуал очисними засобами. Особливо цим грішать дівчата, які страждають від акне. Щоб позбутися акне, важливо підтримувати гідроліпідний і кислотний бар'єри шкіри, а надмірне очищення останньої не дає змоги цього зробити. Хорошого очищувального засобу і тоніка часто буває більш ніж достатньо, головне пам'ятати, що очищувальний засіб не слід тримати на шкірі більше, ніж 20-30 секунд. Активним речовинам гелю або пінки цього часу достатньо, щоб розчинити бруд. Також не варто забувати про тонік, який необхідний для нейтралізації лужного середовища. Тонік необхідний усім, потрібно просто вибрати свій, орієнтуючись на тип шкіри.

Краще використовувати тонік на диску для обличчя, тому що він зніме ще й мікрочастинки вапняного нальоту водопровідної води, крім залишків забруднень на шкірі. Акуратніше потрібно використовувати спонжі, губки, щітки для обличчя. Важливо пам'ятати, що міняти їх потрібно дуже часто, інакше в боротьбі з акне ви, навпаки, спровокуєте запалення на шкірі, викликані скупченням бактерій на губці. Домашні кислотні пілінги, очищувальні диски з кислотами краще використовувати, попередньо порадившись із косметологом.

Спільний рушник для обличчя неприпустимий

Якщо ви користуєтеся одним рушником для обличчя разом з іншими членами сім'ї, будьте готові ділитися один з одним бактеріями. В ідеалі краще використовувати свій власний, свіжий рушник для обличчя щодня або замінити його на паперові серветки. Рушник має бути м'яким, шкіру краще не розтирати рушником, а промакувати ним обличчя після процедури.

Температура води

Занадто гаряча або занадто холодна вода щодня (якщо це не разовий ритуал) — абсолютно непотрібний стрес для епідермісу. Нейтральна температура води допоможе шкірі залишатися здоровою.

Час нанесення доглядових засобів

У гонитві за часом часто не враховуємо цей факт. Пам'ятайте про час нанесення засобу. Наприклад, нічний крем не можна наносити прямо перед сном. Йому потрібно дати час вбратися, а надлишки промокнути серветкою, інакше можна отримати набряк до ранку. Таке ж правило для нанесення щільного захисного крему взимку, мінімум за годину до виходу на мороз. Продукт, що не вбрався, — провідник холоду, тому вітер і мороз подразнюватимуть обличчя ще сильніше.

Ну і найважливіше пам'ятати, що правильний догляд за шкірою обличчя в домашніх умовах — це не тільки дотримання б'юті-рутини. Здоровий сон, правильне харчування і питний режим, помірні навантаження, а також гарний настрій здатні осяяти навіть тьмяні щічки здоровим рум'янцем надовго.

Схожі публікації

Завантажити ще Loading...No more posts.