Подорожі

Що станеться, якщо не вмикати режим польоту в літаку: пояснення пілота

Що станеться, якщо не вмикати режим польоту в літаку: пояснення пілота

Політ літаком є одним з найбезпечніших видів транспорту. Попри те, що деякі кроки під час польоту можуть здаватися рутинними або непотрібними, кожен з них є важливим для безпеки пасажирів та екіпажу. Водночас пілот під нікнеймом PerchPoint пояснив, чому важливо переводити телефон в “режим польоту” та пояснив, що станеться, якщо цього не зробити, пише Express. 

“Це просто дружнє попередження, що кнопка режиму польоту – це не змова. Якщо ви забули перевести телефон у режим польоту, ні, це не кінець світу, літак не впаде з неба і це навіть не вплине на системи на борту”, – зауважив він.

Водночас пілот радить не ігнорувати цю процедуру, адже все одно є ризик небезпеки. 

“Це може заважати роботі навушників. Якщо у літаку перебуває 70, 80 або 150 осіб, і навіть три-чотири людини починають намагатися встановити зв’язок з радіовежею для вхідного дзвінка, це викликає випромінювання радіохвиль. Існує ймовірність, що ці радіохвилі можуть створювати перешкоди для навушників, які використовують пілоти”, – пояснив пілот.

Також він поділився своїм досвідом таких випадків та наголосив, що в навушниках лунав дратівливий звук, “схожий на дзижчання комара”.

“Ні, це не кінець світу, але це досить дратує, коли ти намагаєшся записати інструкції, а навколо тебе дзижчить оса чи щось подібне. Тож якщо ти коли-небудь зацікавився, чому потрібно вмикати режим польоту, ось чому”, – підкреслив фахівець.

Водночас туристичний сайт Travel and Leisure також висловився щодо цього:

“Коли смартфони та інші пристрої тільки з’явилися, було виявлено, що мобільні телефони, які не перебувають у режимі польоту, можуть перевантажувати наземні мережі, особливо під час зльоту та посадки, оскільки телефони намагаються підключитися до декількох веж одночасно”.

Там наголосили, що докладно не досліджувалося, наскільки сильно телефону впливають на авіаційну техніку, але пілоти зазначають, що під час польоту, особливо посадки, вони чують фоновий шум і перешкоди від телефонів.

“Отже, хоча ваш телефон може іноді працювати під час польоту, чи дійсно ви хочете відволікати пілота, коли він спілкується з диспетчерською службою, щоб здійснити безпечну посадку?”, – підсумували на сайті.

Своєю чергою у Lovely Planet повідомили, що пілоти та бортпровідники користуються пристроями прямо в кабіні, завдяки чому вони мають доступ до цифрових карт та документів. 

Проте порівняно з пасажирами, ці пристрох були ретельно протестовані, аби переконатися, що вони не створюють перешкод для систем літака. 

Однак, на відміну від пасажирів, ці пристрої були ретельно протестовані, щоб переконатися, що вони не створюють перешкод для систем літака.

Інші новини туризму

Раніше повідомлялось, що Qatar Airways запустила інтернет від Starlink на понад 50 літаках. Пасажирам обіцяють швидкість до 500 Мбіт/с на борту, очікувана затримка сигналу – 20-40 мс порівняно з 600 мс раніше.

Також туристів у Британії закликали не копати ями на пляжах через інцидент, який стався два роки тому. Зокрема у 2023 році 14-річного підлітка ледь не поховали живцем, коли яма, яку він копав поблизу Андербі-Крік, раптово обвалилася.

Схожі публікації

Завантажити ще Loading...No more posts.